Doświadczenie

Twoje cele – moja pasja

LOGO_TC

od 2016 - Trzeciak Consulting
Pomagam skutecznie realizować cele swoim Klientom w obszarze komunikacji strategicznej, public relations i public affairs.

a13

od 2012 - wykładowca personal branding w ramach programów MBA i DBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

a2

od 2008 - wykładowca marketingu politycznego w Collegium Civitas.

a12

od 1998 - niezależny konsultant i trener. Pomoc w przygotowywaniu strategii wyborczych dla kandydatów na posłów, senatorów, europosłów, prezydentów i burmistrzów miast. Prowadzenie szkoleń z zakresu przygotowania i realizacji kampanii wyborczych oraz public relations w samorządzie terytorialnym. W szkoleniach wzięło udział kilka tysięcy osób.

a10

od 2007 - Konsultant polityczny i trener. Przeszkolenie ponad 300 liderów organizacji politycznych i społecznych w Europie, Azji i Afryce Północnej.

a11

2006-2008 - Prezes Zarządu Instytutu Sobieskiego. Instytut Sobieskiego jest jednym z czołowych polskich wolnorynkowych ośrodków analityczno-eksperckich (think-tanków), który współtworzył ważne projekty dla administracji rządowej, agencji rządowych, samorządów, organizacji pozarządowych i sektora prywatnego.

a3

2004-2005 - Graduate Teaching Assistant, London School of Economics. Prowadzenie seminarium dla studentów z przedmiotu analiza polityki zagranicznej i praktyka polityki zagranicznej.STYPENDIA I GRANTY NAUKOWE

  • LSE Research Studentship
  • NATO Fellowship
  • Joseph Conrad Scholarship (stypendium British Council – Chevening)
  • Central European University Fellowship
  • Boeing Scholarship
  • UAM w Poznaniu – stypendium naukowe

STAŻE MIĘDZYNARODOWE

1997 National Democratic Institute for International Affairs/Partia Konserwatywna, miesięczny staż szkoleniowy z zakresu technik prowadzenia kampanii wyborczej, wybory parlamentarne, Londyn.

1995 Szkoła Liderów Społecznych i Politycznych – 3-tygodniowy staż z zakresu technik prowadzenia kampanii wyborczej, Partia Konserwatywna – wybory samorządowe, Birmingham.