loader image

dr Sergiusz Trzeciak

Książka Sergiusza vol 2.

wersja papierowa, ebook, audiobook

Zbuduj wymarzoną karierę - rozwiń swoją markę osobistą

Książka jest skierowana do menedżerów, doradców, trenerów, coachów, ekspertów, naukowców, prawników, PR-owców, dziennikarzy, freelancerów i studentów oraz wszystkich, którzy chcą stać się liderami biznesu, nauki czy polityki.

Premiera: luty 2015 | Książka znalazła się na liście bestsellerów Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego!

Książka ukazała się w formatach: wersja papierowa, ebook, audiobook.

W tej książce ukazuję karierę i rozwój zawodowy nie tylko jako pracę, ale również jako pasję. Piszę o tym, jak budować wymarzoną karierę i jak się dzięki niej rozwijać, aby stworzyć silną markę osobistą. Pełnię rolę doradcy i coacha, który pomoże Ci opracować własną strategię budowania marki osobistej. Piszę również o tym, że dzięki pasji, nastawieniu na rozwój i konsekwentnej realizacji celów każdy z nas może stać się liderem.

Książka jest skierowana zarówno do osób stojących u progu kariery zawodowej (studenci i absolwenci), jak i do doświadczonych profesjonalistów oraz menedżerów. Zainteresuje szczególnie doradców, trenerów, coachów, ekspertów, polityków, naukowców, nauczycieli, prawników, lekarzy, PR-owców, dziennikarzy i freelancerów. Przede wszystkim zaś tych, którzy chcą być liderami biznesu, nauki, NGO, administracji i polityki.

Dzięki książce dowiesz się m.in.:

  • Dlaczego budowanie swojej marki jest dziś ważne?
  • Jak dobrze wypracowana marka może pozytywnie wpłynąć na rozwój kariery?
  • Czym marka osobista różni się od wizerunku?

Książka ta wraz z publikacją „Wizerunek publiczny w internecie. Kim jesteś w sieci?” stanowi kompletne źródło wiedzy na temat budowania marki osobistej i wizerunku publicznego, także w internecie.

Opinie o książce

Sprawdź, gdzie kupić książkę

Poznaj inne moje książki