loader image

Pracuj ze mną
dr Sergiusz Trzeciak

Skutecznie realizuję Twoje cele
zobacz, jak moja wiedza może Ci pomóc

Marketing polityczny

Marketing polityczny

POZNAJ OFERTĘ

Personal branding

Personal branding

POZNAJ OFERTĘ

Jestem ekspertem personal brandingu, wizerunku publicznego, public relations i marketingu politycznego. Przez blisko 25 lat przeszkoliłem już kilka tysięcy osób, kolejnym zaś z sukcesem doradzałem w kwestiach politycznych i biznesowych. Moi klienci cenią mnie za to, że w trakcie szkoleń i warsztatów umiejętnie łączę wiedzę teoretyczną z niezwykle cenną praktyką. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu moja głowa pełna jest anegdot i sytuacji, które ilustrują zarówno dobre, jak i złe działania. Na ich przykładzie pokazuję np. co warto robić, aby wygrać wybory albo jak stworzyć skuteczną strategię budowania marki osobistej.

Moją ofertę podzieliłem na dwie główne kategorie – marketing polityczny i personal branding. Pierwszą będą zainteresowani Ci, którzy planują start w wyborach, interesują się polityką lub też działaniami w lokalnym samorządzie. Przygotowanie kampanii wyborczej nie jest takie łatwe – warto dobrze przygotować do tego zarówno kandydata, jak i jego sztab. Oferuję Ci szkolenia indywidualne i grupowe, warsztaty, a także profesjonalne doradztwo polityczne i wizerunkowe.

Druga kategoria mojej oferty to personal branding, czyli prościej – marka osobista. Jako ekspert w zakresie budowania wizerunku publicznego pomogę Ci zdefiniować Twoje cele, nauczę Cię komunikacji interpersonalnej, a także będę wsparciem w kształtowaniu przez Ciebie osobistej strategii personal brandingu. Do Twojej dyspozycji pozostaję wraz z oferowanymi szkoleniami indywidualnymi i grupowymi, dedykowanym doradztwem, a także wystąpieniami inspiracyjnymi.

Podcast "Szlak Trafił"

Książki

Aktywność medialna

dr Sergiusz

Trzeciak

politolog, prawnik, ekspert personal brandingu, wizerunku publicznego, public relations i marketingu politycznego

Opinie