O mnie

Twoje cele – moja pasja

Nazywam się Sergiusz Trzeciak

Jestem politologiem, prawnikiem, ekspertem personal brandingu, wizerunku publicznego, public relations i marketingu politycznego.

Wieloletnim trenerem i konsultantem politycznym z międzynarodowym doświadczeniem. Absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UAM, absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Środkowoeuropejskiego w Budapeszcie. Stypendystą British Council w St. Antony’s College na Uniwersytecie w Oxfordzie. Posiadam doktorat na Wydziale Stosunków Międzynarodowych London School of Economics. Jestem absolwentem oraz wykładowcą Szkoły Liderów a także wykładowcą personal brandingu Executive MBA i DBA PAN.

Jestem wykładowcą marketingu politycznego w Collegium Civitas. W latach 2006-2008 byłem prezesem Instytutu Sobieskiego w Warszawie. Jako konsultant i trener Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie,  przeszkoliłem ponad 300 liderów organizacji społecznych i politycznych w Europie, Azji i Afryce Północnej. Od blisko 20 lat doradzam partiom politycznym, sztabom wyborczym oraz kandydatom w wyborach parlamentarnych i samorządowych.

Prowadzę szkolenia z zakresu marketingu politycznego, treningu medialnego, public relations i budowania marki osobistej, w których udział wzięło już ponad kilka tysięcy osób, w tym kilkuset polskich i zagranicznych parlamentarzystów oraz setki wójtów, burmistrzów, prezydentów i radnych różnych szczebli samorządu terytorialnego. Z sukcesami doradzam firmom i osobom publicznym w zakresie budowania marki osobistej, kształtowania wizerunku publicznego i public relations. Aktywnie komentuję, w ponad stu mediach polskich i międzynarodowych, zagadnienia z zakresu polityki, wizerunku publicznego oraz marki osobistej.