Poland’s EU Accession

Twoje cele – moja pasja

Książka wydana została w serii wydawniczej – Routledge Contemporary Russia and Eastern Europe Series

Premiera: grudzień 2011. | Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Routledge.

Sergiusz-Trzeciak-Mentor-Liderów-Personal-Branding-Marketing-Polityczny-Doradztwo-Szkolenia-Konsulting-Wybory-Wyniki-Wyborów-Coaching-Marki-Osobistej-Kariera-Lidera

Książka analizuje negocjacje akcesyjne prowadzone przez Polskę przed przystąpieniem do Unii Europejskiej. Proces ten udało się odtworzyć dzięki wywiadom z czołowymi negocjatorami i decydentami politycznymi, a także dzięki lekturze tysięcy depesz agencyjnych, artykułów i notatek prasowych.

Główna teza książki zakłada, że stanowiska zajmowane przez Polskę w negocjacjach z UE uzależnione były od czynników wynikających z polityki wewnętrznej, w szczególności presji opinii publicznej, partii politycznych i grup interesów.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Routledge, które zostało założone w 1836 roku, a dziś jest jednym z najbardziej uznanych wydawnictw w dziedzinie nauk społecznych na świecie.

Routledge_bk

Więcej informacji o książce można znaleźć na stronie wydawcy.

Jeśli chcą Państwo, aby książka znalazła się w zbiorach wybranej biblioteki, zachęcam do jej zarekomendowania poprzez formularz dostępny tutaj.

Jeśli chcą Państwo otrzymać egzemplarz książki w celu napisania jej recenzji zachęcam do jej zamówienia, szczegóły znajdą Państwo tutaj.

Książka dostępna jest w księgarniach internetowych m.in. amazon.com.

a

Do pobrania są także wybrane fragmenty książki w PDF Przeglądaj wybrane fragmenty książki online